Pridať inzerát

Systémový špecialista

Siemens Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti
Do nášho odborného tímu zákazníckeho servisu hľadáme kolegu s možnosťou výkonu práce v Banskej Bystrici alebo Žiline s nasledovnou náplňou práce:
  • Realizácia preventívnych a operatívnych servisných zásahov so zameraním sa na
  • CT – počítačovú tomografiu,  IT -systémy a MR prístroje magnetickej rezonancie
  • príprava a realizácia odborných inštalácií
  • testovanie funkčnosti zariadení a profilaxia
  • diagnostika a oprava poruchových stavov
  • poskytovanie technickej poradenskej činnosti
  • realizácia základných aplikačných školení obsluhujúceho personálu
Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady
Vzdelanie
  • stredoškolské (SPSE s maturitou so zameraním na elektrotechniku, IT - výhodou)
  • vysokoškolské I. stupňa (so zameraním na elektrotechniku, IT - výhodou)
  • vysokoškolské II. stupňa (so zameraním na elektrotechniku, IT - výhodou)
Jazykové znalosti
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
Ostatné predpoklady a zručnosti
ODBORNÉ:
  • Odborná spôsobilosť v elektrotechnike – min. §21, resp. §22, resp. §23
  • Správa HW, SW (inštalácia, konfigurácia, monitorovanie, zálohovanie, odstraňovanie závad SW aj HW)
  • Všeobecná znalosť administrácie systémov a sieťovej infraštruktúry;
  • Znalosť LAN, WAN a VPN
  • Znalosť správy Microsoft Windows;
  • Základná znalosť MSSQL
  • Základy správy Windows servera (správa užívateľov, DNS);
OSOBNOSTNÉ:
  • Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Pro-zákaznícky prístup
  • Časová flexibilita
  • Ochota cestovať

Čo ponúkame
  • Extra voľné dni (bridge days, sick days)
  • Finančné príspevky (doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR, zamestnanecké pôžičky, doplnkové dôchodkové sporenie, príspevky v mimoriadnych životných situáciách)
  • Podpora relaxu zamestnanca (príspevok na relaxačné programy pre zamestnanca a jeho rodinu v oblasti športu, kultúry a rôznych voľnočasových aktivít)
  • Nadštandardná podpora zdravia (príspevok na zdravotnú starostlivosť a služby zdravotníc. charakteru)
  • Skvelý team a teambuildingy
  • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
  • Podpora reprezentačnej športovej činnosti
  • Loyalty program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu)
  • Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)
  • Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy…)
Základná hrubá mzda a ostatné odmeny:
Od 1.500€ brutto mesačne + variabilná zložka mzdy*
*Môže sa meniť v závislosti od kvalifikácie, praxe a profesionálnych znalostí kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, IT

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov