Pridať inzerát

Analytik inteligentných budov

Siemens Slovensko

  • Miesto práce: Lamačská cesta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacOd 1900 eur brutto/mesiac + variabilná odmena*
  • Termín nástupu: asap/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorý bude pracovať v digitálnom centre v Bratislave pre našich európskych zákazníkov.

Siemens Smart Infrastructure (SI) formuje trh pre inteligentnú infraštruktúru prispôsobenú potrebám dneška aj budúcnosti. Budete súčasťou tímu, ktorý sa zaoberá výzvami urbanizácie a klimatickej zmeny prepájaním energetických systémov, budov a priemyslu.
Naša cloudová platforma Navigator pomáha optimalizovať energetickú prevádzku budov.

Použitím najnovších technológií dodávame a podporujeme škálovateľné, bezpečné riešenia s odozvou v reálnom čase. Hlavné polia pôsobnosti sú Siemens Energy Management, HVAC (vykurovanie, ventilácia a chladenie), protipožiarne a zabezpečovacie systémy pre komplexné inteligentné budovy.

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti
• Identifikovať príležitosti na optimalizáciu energetickej prevádzky budov, reportovať ich inžinierom za účelom údržby budov.
• Zhromažďovať dáta o prevádzkovom stave, analyzovať a interpretovať ich v cloudovom prostredí a poskytovať akčný plán opatrení.
• Vytvoriť súbor pravidiel pre monitorovanie prevádzkového stavu budov.
• Vytvárať správy o prevádzkovom stave budov a prezentovať návrhy optimalizácie.
• Komunikovať so zákazníkom a internými partnermi.
• Podporovať tréningové aktivity v lokálnom tíme

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady
• Skúsenosti v oblasti technológií budov (HVAC, vzduchotechnika, vykurovanie, chladenie, atď.)
• Analytické schopnosti a schopnosť riešiť technické problémy samostatne.
• Preventívny prístup k riešeniu problémov.
• Proaktívny prístup a vôľa rozširovať svoje schopnosti
• Základný prehľad v IT systémoch
• Vzdelanie technického zamerania

Plusom
• Skúsenosti s podporou zákazníkov na diaľku
• Vedomosti o dátovej analýze technologických zariadení budov

Flexibilné pracovné hodny
• Je na Vašom rozhodnutí koľko hodín ste v kancelárii a koľko na home office
• Dodatočné platen voľno k dovolenke vyplývajúcej zo zákona (5 dní v roku)
• doplatenie do 100% platu pri PN a OČR
• Work-life balanc vďaka stabilným štvrťročným plánovacím cyklom
• Zľava na naše telefónne služby pre zamestnanca a jeho rodinu
• Bonus k narodeniu dieťaťa, bonus k materskej dvolenke
• HEALTHY BACK PROGRAM = ponúkame ergonomické zariadenie kancelárie(elektricky ovládaný stôl na státie/sedenie, ergonomické stoličky)
• Zabezpečené parkovanie
• Referral program = bonus 2000 eur za odporučeného nového zamestnanca
• Darček na pracovné výročie
• Ponúkame zamestnanecké pôžičky
• BenefitPlus card = 250 bodov/euro na rk
• Príspevky na stravu
• Práca v stabilnej a inovatívnej spoločnosti, ktorá mení svet
• Práca s najnovšími technológiami + všetky projekty nasledujú agile metodológiu (SAFe)
• Práca v príjemnom kolektíve
• Team building program = stretnutia mimo pracoviska, Vianočný program (extra budget na team buildingové akcie)
• Budeme Vás podporovať! (tréningy, certifikáty, vnútorný a vonkajší vývoj na základe Vašich potrieb a požiadavkov)
• Môžte sa zúčastniť rôznych medzinárodných konferencií (napr. AWS)
• Príspevok na tretí pilier

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: eQuest - Avature (import)
E-mail: poslať životopis