Pridať inzerát

Platená jazyková stáž v Siemens Mobility

Siemens Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pamätáte si na naše obľúbené bezplatné kurzy nemeckého jazyka Siemens Mobility pre študentov?

Sú tu opäť v podobe dlhodobej stáže pre študentov technických smerov s množstvom benefitov navyše.

Čo Ti ponúkame:

- Jedinečnú možnosť zlepšiť svoje jazykové schopnosti intenzívnym kurzom nemeckého jazyka pod vedením kvalifikovaného lektora (v závislosti od pandemickej situácie online alebo prezenčne)
- Naši odborníci ti predstavia moderné a udržateľné technológie, s ktorými pracujeme
- V prípade obojstrannej spokojnosti Ti ponúkame dlhodobú spoluprácu aj popri štúdiu či možnosť zamestnať sa u nás hneď po škole na plný úväzok
- Rozmýšľaš čo s povinnou školskou praxou, bakalárskou či diplomovou prácou? U nás dostaneš príležitosť podieľať sa na témach v oblasti inovácií v doprave.

- Sme stabilná spoločnosť s dlhoročnou históriou a perspektívou do budúcnosti
- Sme lídrom na trhu so silným know-how v oblasti moderných dopravných riešení
- Práca v mladom kolektíve na medzinárodných projektoch (Nórsko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Taiwan, Peru a mnohé ďalšie)
- Možnosť neustáleho rozvoja Tvojho potenciálu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (elektrotechnika, strojárstvo, IT)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- Máš zmysel pre detail a chuť učiť sa nové veci
- Si tímový hráč
- Záleží ti na udržateľných riešeniach a zaujímaš sa o moderné technológie

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov