Pridať inzerát

Vedúci technickej kancelárie

Siemens Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2000 EUR/mesiac + variabilná časť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej pozície a zodpovednosti

·       technické a organizačné riadenie technického úseku údržby, tzn. tímu technických špecialistov v oblasti elektro/mechanika/automatizácia.

·       zodpovednosť za bezporuchovú prevádzku montážnej linky, riešenie operatívnych úloh ako aj plánovanie preventívnej údržby a generálnych opráv strojov a zariadení výrobných liniek

·       zodpovednosť za plnenie technickej dostupnosti zariadení a zavádzanie opatrení na jej prípadné zvýšenie. Vytváranie návrhov technických zmien a ich realizovanie prostredníctvom svojho tímu technických špecialistov.

·       komunikácia so zákazníkom na dennej báze. Zabezpečenie prezentácií, analýz a opatrení podľa vývoja poruchovosti zariadení, reportovanie výsledkov nadriadeným, zabezpečenie meetingov technického oddelenia, delegovanie úloh z porád vedenia a z porád u zákazníka.

·       výber, hodnotenie a motivácia zamestnancov svojho tímu prostredníctvom riadiacich nástrojov

·       zodpovednosť za hmotný investičný majetok útvaru údržby v rámci plnenia svojich úloh

·       zodpovednosť za plnenie definovaných cieľov v rámci plnenia svojich úloh

·       spolupráca pri vypracovaní a optimalizácií procesov riadenia kvality

Platové ohodnotenie:

2.000 EUR, dohodou

Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské vzdelanie I. stupňa

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

  • znalosť a ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Siemens s. r. o.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava