Pridať inzerát

HR Researcher (pozícia vhodná pre študentov VŠ)

Siemens Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 1.9.2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študent/ -ka vysokej školy a plánuješ odštartovať svoju kariéru na oddelení ľudských zdrojov v medzinárodnej spoločnosti, čítaj ďalej :)

Do nášho Talent Acquisition tímu hľadáme komunikatívneho HR Researchera / -ku, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
• Vyhľadávanie IT talentov prostredníctvom sociálnych sietí
• Aktívne oslovovanie kandidátov, pre-screening,
• Pozývanie kandidátov na pohovor
• Evidencia kandidátov v internej databáze
• Inzerovanie nových pracovných ponúk
• Občasná výpomoc pri organizácii job fairov
• Riešenie ad hoc úloh v rámci náboru zamestnancov

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Nadšenie pre vyhľadávanie kandidátov z IT oblasti
• Skúsenosť s podobnou brigádou na internom HR, prípadne z personálnej agentúry vítaná, nie je však podmienkou. Šikovného HR nadšenca si vieme zaučiť :)
• Schopnosť nájsť „ihlu v kope sena“
• Kreativita
• Tímový hráč
• Silné komunikačné zručnosti a Anglický jazyk na pokročilej úrovni sú podmienkou (!!!)

Čo ponúkame:
• Dlhodobá brigáda počas štúdia s možnosťou nabrať skúsenosti v nábore zamestnancov v medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť pracovať 20 hodín týždenne s flexibilnou pracovnou dobou
• Teambuildingy, benefity a sociálny program pre zamestnancov
• Ponúkaná odmena je 4 EUR brutto / hod (po zapracovaní možnosť navýšenia)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Personálny manažment, Ľudské zdroje, Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Písal sa rok 2010, keď padla prvá zmienka o Inžinierskom centre v Žiline. Áno, počítaš správne, už je to 11 rokov!

Jedenásť rokov plných tvrdej a poctivej práce, ale zároveň nezabudnuteľných zážitkov, nových priateľstiev a zábavy.

Dnes v Inžinierskom centre v Žiline pracuje viac ako 500 špecialistov, ktorí poskytujú služby v oblasti softvérového a hardvérového inžinieringu riadiacich a zabezpečovacích systémov železničnej dopravy.

V našom centre sa projektujú, testujú a zavádzajú do praxe moderné riešenia v riadení medzimestskej i mestskej koľajovej dopravy nielen na Slovensku, ale predovšetkým pre zahraničných zákazníkov. Produkty, s ktorými naši zamestnanci pracujú môžeme rozdeliť do troch hlavných oblastí železničnej zabezpečovacej techniky: elektronické stavadlá, operačné a dohľadové systémy a vlakové zabezpečovače.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Siemens s. r. o.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava