Pridať inzerát

Technik ASRTP - študent

Siemens Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.Od 4,5 eur/hod.
  • Termín nástupu: asap alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študenta s technickým vzdelaním v odbore elektroenergetika, resp. automatizácia ako výpomoc pre realizačný tím zodpovedný za implementácie riadiacich systémov v energetike pre slovenský trh.

Náplň práce:

- Elektromontážne práce v dielni (elektrorozvádzače) a v prípade potreby u zákazníka.
- Skúšanie a testovanie HW riadiacích systémov.
- AD HOC úlohy.

Plat od 4,5 eur/hod.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Siemens s. r. o.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: eQuest - Avature (import)
E-mail: poslať životopis