Supervízor pre montáž a uvedenie do prevádzky elektronických stavadiel

Siemens Slovensko

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ Variabilná zložka.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dozor/supervízor nad montážou a uvedením do prevádzky zabezpečovacích zariadení (elektronických stavadiel SIMIS W s nadstavbou ILTIS, VICOS) tak, aby boli dodržané všetky náležitosti vyplývajúce z projektovej dokumentácie, harmonogramu prác a príslušných noriem.
- Vyhľadávanie a odstraňovanie porúch na zabezpečovacom zariadení počas uvádzania do prevádzky.
- Práca na realizácii tuzemských a medzinárodných projektov v oblasti železničnej zabezpečovacej techniky.
- Na základe vopred definovaných procesov bude potrebné vykonávať dohľad nad realizáciou projektu, na ktorom je potrebné nielen vykonávať činnosti zodpovedajúce jednotlivým procesným krokom, ale aj spravovať projektové požiadavky a ostatné podklady potrebné pre realizáciu projektu.

Novoprijatému pracovníkovi bude zabezpečené dôkladné zaškolenie.

Iné výhody:

- možnosť výberu miesta práce: Žilina alebo Bratislava
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- odborný a personálny rozvoj
- práca s najnovšími technológiami

- Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
- Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
- Skvelý team a teambuildingy
- Extra voľné dni (bridge days, sick days)
- Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
- Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
- Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Pošlite nám svoj životopis a preniknite s nami do dopravy budúcnosti!

Prečo pracovať pre Siemens Mobility?

Sme stabilná spoločnosť, ktorá má čo ponúknuť. Budeme prínosom pre Vašu kariéru i osobnostný rast. Ponúkneme moderné pracovné prostredie a svieži nápomocný tím kolegov. Poďte pracovať k nám do tímu.

Viac informácií o nás nájdete na: Https://Www.Siemens.Com/Sk/Sk/Home/S...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady

- Spoľahlivosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, trpezlivosť, technické myslenie, komunikatívnosť.

Technické predpoklady

- Skúsenosti v oblasti zabezpečovacích zariadení v železničnej doprave.
- Základné znalosti z oblasti elektrotechniky
- Schopnosť čítať blokové schémy a schémy elektrotechnických zapojení.

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky. U nás majú zelenú ľudia, ktorí sú odvážni a inovatívni. Nájdete u nás perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobnostného rastu, motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom a dobré sociálne zabezpečenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Siemens s.r.o.
Westend Business Park, Lamačská cesta 3/A, P.O.BOX 60
841 04 Bratislava 4