Pridať inzerát

Kuchár

SIDOR Holding, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hvar, D116, Hvar, Chorvátsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme kuchára s praxou do rezortu v Chorvátsku na ostrove Hvar po dobu dva až dva a pol mesiaca. Nástup ihneď. Mzda je od 1200€ do 1600€ v čistom na mesiac v závislosti od skúsenosti + ubytovanie, strava. Pracovná doba je 6-7 hodín rozdelená na dve časti - cca 3 hodiny na obed a 3 hodiny večer. Varenie pre rezortných hostí. Kapacita reštaurácie je 30ľudí. Vítaná je schopnosť úpravy jedla na tanieri. Po ukončení sezóny možnosť zadarmo zotrvať na ostrove týždeň v rámci dovolenky. Svoje životopisy prosím zasielajte e-mailom na adresu: sekretariat@sidorholding.sk

ubytovanie, strava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prenájom apartmánov v Chorvátsku na ostrove HVAR