Pridať inzerát

Špecialista podpory zákazníkov s maďarským jazykom

SIA Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 -1000 € + príplatky za nočné zmeny/víkedy/sviatky do výšky 300€ a + kvartálne bonusy do výšky 100€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme nonstop Kontaktné centrum pre poskytovanie podpory pre domácich ale aj zahraničných klientov v slovenskom a maďarskom jazyku. NEZAOBERÁME sa predajom, ponúkaním služieb, a ani telefonickým prieskumom.

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý rád komunikuje (telefón/email), vie oceniť výhody, ktoré ponúka zmenová práca (vrátane príplatkov za prácu v noci alebo počas víkendov) a spolu s ostatnými kolegami bude chcieť poskytnúť podporu našim zákazníkom podľa nastavených procesov a procedúr v najvyššej kvalite.
• komunikujeme s držiteľmi platobných kariet, ktorým poskytujeme podporu, a to zabezpečovaním požiadaviek akými sú napríklad : blokovanie /aktivácia kariet, info o zostatku a iné.
• pre obchodníkov poskytujeme podporu, ktorá pozostáva z poskytovania požiadaviek a riešenia možných problémov spojených s používaním platobných terminálov.
• spolupracujeme taktiež s pracovníkmi bánk, ktorým poskytujeme podporu pre správu platobných kariet, termínálov a bankomatov.

24/7 prevádzka Kontaktného centra je realizovaná prostredníctvom dvoch 12 - hodinových pracovných zmien ( denná zmena 07:00 - 19:00 a nočná smena 19:00 - 7:00), pri ktorej sa kolegovia striedajú v režime - denná zmena - nočná zmena - dva dni voľna

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 -1000 € + príplatky za nočné zmeny/víkedy/sviatky do výšky 300€ a + kvartálne bonusy do výšky 100€

• Finančné benefity
Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
Jubilejné bonusy
Príspevok na dôchodkové sporenie
Diners karta - súkromná kreditná karta
Bratislavská mestská karta

• Zdravie:
Súkromná zdravotná starostlivosť
Životné a zdravotné poistenie
25 dní práceneschopnosti za rok

• Work-life balance
Medzinárodné prostredie
Voľnočasové aktivity a firemné podujatia s kolegami
Benefit pri narodení/adoptovaní dieťaťa
Multisport karta

• Vzdelávanie
Kurzy anglického jazyka
Online univerzita s tisíckami kurzov
Hard a soft skills tréningy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Flexibilita (12 hod. pracovne zmeny, denne aj nočné)
- Maďarský jazyk – plynule slovom aj písmom – je podmienkou k dennej práci
- Slovenský jazyk – plynule slovom aj písmom – je podmienkou
- Anglický jazyk – začiatočník/mierne pokročilý
- Základné počítačové znalosti / technické zručnosti
- Pro-zákaznícka orientácia a vystupovanie
- Orientácia na riešenie problémov
- Proaktívnosť
- Zvládanie stresových situácií, práce pod tlakom

Aj keď sme IT firma pôsobiaca vo finančnom sektore, táto práca je vhodná aj pre absolventa alebo človeka, ktorý pracoval a má skúsenosti z iných odvetví - všetko potrebné ho radi naučíme. Skúsenosti z poskytovania podpory alebo práce na call centre, prípadne znalosti z finančníctva sú vítané.

SIA is European leader in the design, creation and management of technology infrastructures and services for Financial Institutions, Central Banks, Corporates and the Public Sector, in the areas of payments, cards, network services and capital markets. SIA Group provides its services in over 50 countries, and also operates through its subsidiaries in Austria, Croatia, Czech Republic, Germany, Greece, Romania, Serbia, Slovakia, Hungary and South Africa. The company also has branches in Belgium and the Netherlands, and representation offices in the UK and Poland.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park II, Einsteinova 25
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Kopanicakova
E-mail: poslať životopis