Pridať inzerát

Do nášho tímu hľadáme HR recruiterku

SIA facility service, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šustekova 49, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacMzda bude zvýšená po skúšobnej dobe.
  • Termín nástupu: 01.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizácia náborových kampaní na základe požiadaviek klienta za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií.
• Špecifikácia požiadaviek na pracovnú pozíciu, inzerovanie voľných pracovných miest v médiách.
• Kontaktovanie potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu a selekcia najvhodnejších kandidátov.
• Príprava, organizácia a vedenie vstupných pohovorov s kandidátmi a posudzovanie ich znalostí a schopností.
• Komunikácia s kandidátmi.
• Vedenie a pravidelná aktualizácia databázy potenciálnych kandidátov a telefonická komunikácia s nimi.
• Participácia na marketingových aktivitách spoločnosti.
• Personálne poradenstvo.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.

- zvýšenie platu po skúšobnej dobe;
- Multisport karta;
- práca pre prestížnu spoločnosť;
- možnosť osobného ohodnotenia;
- veľmi milý kolektív;
- možnosť kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

NEMÁME ZÁUJEM O EXTERNÚ SPOLUPRÁCU.
Svoje CV posielajte spolu s motivačným listom na našu mailovú adresu.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme personálna agentúra s niekoľko ročným pôsobením na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť programu Magma výhodou;
- znalosť aspoň jedného z uvedených jazykov je výhodou;
- milé vystupovanie;
- skúsenosti s výberovými konaniami zamestnancov.

Adresa spoločnosti

Mlynarovičova 19
851 03 Bratislava