Pridať inzerát

Operátor výroby

SHP Harmanec, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Harmanec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 - 920 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od (brutto): 530 €. Nástupná mzda môže byť vyššia, v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca.
  • Termín nástupu: 1.12.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pomocné, prípravné a manipulačné činnosti pri obsluhe časti strojnotechnologického zariadenia na výrobu hygienického papiera resp. hygienických výrobkov
• Vykonáva samokontrolu
• Vykonáva jednoduchú údržbu
• Komunikuje a spolupracuje s obsluhou výrobnej linky na zmene
• Pracovný režim: nepretržitá prevádzka, 12 hodinové pracovné zmeny

• Príležitosť pracovať v nadnárodnej firme s 200 ročnou tradíciou výroby papiera
• Vzdelávanie zamestnancov
• Kariérny rast
• Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
• Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
• Motivačný program
• Variabilná zložka mzdy
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
• Poukaz na naše hygienické výrobky za výhodnejšie ceny
• Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok, mikulášske predstavenie pre deti)
• Ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť
• Spoľahlivosť
• Ochota pracovať na zmeny
• Záujem o dlhodobú spoluprácu

SHP Group je skupinou výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov.

SHP Group zastrešuje 10 spoločností v 6 krajinách .
SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.
SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Harmanec
976 03 Harmanec