Pridať inzerát

Manažér pre kľúčových zákazníkov - región Maďarsko

SHP Group

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacmzda môže byť vyššia, v závislosti od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skupina SHP (Slovak Hygienic Paper Group), najväčší výrobca hygienických papierových výrobkov v strednej a východnej Európe, v súčasnosti ponúka skvelú kariérnu príležitosť. Vzhľadom na naše rastúce aktivity v Maďarsku hľadáme nového kolegu pre tento región.
Ideálnym kandidátom je zanietený, motivovaný a na detaily orientovaný tímový hráč, ktorý sa usiluje o spokojnosť našich zákazníkov. Budete sa zameriavať na rast portfólia klientov v Maďarsku, ako aj na rozvoj existujúcich klientov a generovanie nových obchodov prostredníctvom identifikácie, implementácie a realizácie nových stratégií.

Vašou úlohou bude:
• Zodpovednosť za stretnutia so zákazníkmi , obchodné ciele, plány predaja, finančné výsledky a pohľadávky zákazníkov v pridelenom segmente
• Spolupráca pri tvorbe/rozvoji stratégie predaja v pridelenom segmente
• Budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s vybranými kľúčovými zákazníkmi
• Identifikácia a získavanie potenciálnych kľúčových zákazníkov na pridelenom trhu
• Monitorovanie aktivít konkurencie, situácie na trhu a analýza trhu
• Zvyšovanie podielu značky spoločnosti, taktiež aj privátnych značiek, zviditeľňovanie a predaj portfólia výrobkov spoločnosti
• Práca na obchodných prípadoch od cenovej kalkulácie až po realizáciu
• Príprava cenových kalkulácií a vyjednávanie zmluvných podmienok
• Podpora a spolupráca s ostatnými oddeleniami pri vývoji nových výrobkov
• Zodpovednosť za tvorbu pravidelných a propagačných prognóz predaja

• Možnosť rastu v nadnárodnej spoločnosti
• Možnosť podieľať sa na medzinárodných projektoch
• Program rozvoja, školenia
• Firemné auto
• Zľavy na naše produkty
• Flexibilné pracovisko - home office

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Minimálne 3 roky pracovné skúsenosti na pozícii predajcu v komplexnom a rýchlo sa rozvíjajúcom obchodnom prostredí nevyhnutnosťou
• Predchádzajúce skúsenosti v oblasti FMCG alebo v papierenskom priemysle sú veľkou výhodou
• Dobré komunikačné zručnosti, znalosť techník vyjednávania a schopnosť ich uplatnenia v praxi vo vzťahu k zákazníkom.
• Rozhodovanie: schopnosť identifikovať, posúdiť a vypočítať riziká. Chápať vplyv a dôsledky prijatých rozhodnutí
• Orientácia na výsledky a odolnosť
• Podnikateľský duch, proaktívny prístup
• Schopnosť nadviazať a udržiavať dlhodobý vzťah so zákazníkmi
• Dobrá znalosť maďarského maloobchodného prostredia
• Základné znalosti štatistiky
• Vyžaduje sa plynulá znalosť maďarského a slovenského jazyka, angličtina je výhodou
• Vodičský preukaz typu B
• Znalosť Microsoft Office - pokročilá
• Ochota cestovať

• Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
• SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
• Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
• Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
• Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
• SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
• Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov