Pridať inzerát

Finančný manažér pre účtovné oddelenie

SHP Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacmzda v závislosti od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spravovanie celého zvereného účtovného oddelenia zodpovedného za jednotlivé procesy
• koordinácia účtovných procesov a riešenie vzniknutých situácii počas bežnej operatívy a uzávierok
• zabezpečovanie dodržiavania procesných postupov a návrhov zlepšení
• spracovanie účtovnej a daňovej agendy ako celku (daň z príjmov , DPH, zrážkové dane)
• poskytovanie stanovísk k daňovým otázkam,
• komunikácia s daňovým úradom, príprava všetkých druhov daňových priznaní a hlásení,
• organizácia a spracovanie mesačných a ročných účtovných závierok spoločnosti,
• spolupráca pri audite a daňových kontrolách, vyhotovovanie výročných správ
• poskytovanie poradenstva v daňových otázkach vrámci spoločnosti,
• zodpovednosť za štvrťročné účtovné, mzdové a kontrolingové uzávierky;
• zodpovednosť za štvrťročné rozbory hospodárenia činnosti spoločnosti a ročné vyhodnotenie ekonomických výsledkov spoločnosti;
• monitorovanie nákladov uzatváraných hosp. zmlúv , zodpovednosť za ich správne vyúčtovanie
• tvorba interných účtovných predpisov a metodických pokynov
• riadenie a spravovanie predpisovej dokumentácie, jej archivácia
• účasť na projektoch skupiny
• vedenie tímu účtovníkov
• zabezpečenie tréningu pre nových členov tímu, práca na profesionálnom rozvoji členov tímu

Miesto práce: Harmanec

Príležitosť pracovať v nadnárodnej firme
Vzdelávanie zamestnancov
Kariérny rast
Príspevok na stravu nad rámec zákona
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
Poukaz na naše produkty za výhodnejšie ceny
Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok, mikulášske predstavenie pre deti)
MultiSport karta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

• Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
• Predchádzajúca prax v oblasti finančného účtovníctva
• Znalosť slovenského účtovníctva, DPH, Daň z príjmu
• Medzinárodne účtovne štandardy – výhodou
• Skúsenosti s vedením tímu
• Výborne analytické a koncepčné myslenie
• Výborne komunikačné, argumentačné a prezentačné zručnosti
• Organizovanosť, zodpovednosť, zmysel pre detail
• Skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti výrobného sektoru, FMCG - výhodou

• Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
• SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
• Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
• Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
• Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
• SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
• Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Štainigerová
E-mail: poslať životopis