Pridať inzerát

Letný projekt - ideálna príležitosť pre študentov

SHP Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom alebo študentkou vysokej školy a hľadáš si zmysluplnú prácu cez leto?
Máš pozorovací talent?
Vieš dáta spracovať a odprezentovať?
Rád pracuješ s ľuďmi?
Neodradí ťa, keď ti niekto povie nie?
V práci hľadáš hodnotu a prínos?
Plánuješ prevažnú časť leta stráviť na Slovensku a k tomu nebyť na krku rodičom, ale užívať si vlastný služobný byt?

V prípade, že na všetky otázky odpovedáš áno, možno máme pre teba zaujímavú ponuku. Čítaj ďalej!

Sme najväčším výrobcom hygienického papieru v Strednej Európe. Naše výrobky môžeš nájsť vo viac ako 50 krajinách na svete. Máme 4 výrobné závody a to nie len na Slovensku, ale aj v balkánskych krajinách. Prechádzame zmenami, prispôsobujeme sa trhu, hľadáme ale aj určujeme trendy a hlavne sa venujeme zlepšeniam v práci s ľuďmi a procesmi vo výrobe.

V našom závode v Slavošovciach, okres Rožňava, ponúkame možnosť pre šikovného študenta alebo študentku iniciovať a následne participovať na projekte optimalizácie činností, čo pomôže k zvyšovaniu našej výrobnej efektívnosti. Predpokladáme 2-3 mesačné trvanie.
Práca bude vykonávaná v úzkej spolupráci s manažmentom závodu. Prevažnú časť dňa stráviš ako pozorovateľ priamo vo výrobe, dáta potom zaznamenáš a zanalyzuješ. Pravidelne odprezentuješ a dohodneš sa na ďalších prioritách. Prípadne vypomôžeš aj s inými aktivitami.
Po práci si môžeš vychutnať krásne prostredie Muránskej planiny a okolia.
Na konci projektu budeš môcť dáta a skúsenosti využiť v škole na seminárku alebo diplomovku.

Ak ťa to zaujalo alebo poznáš, koho by mohlo, pošli nám životopis a krátku informáciu o sebe.
Radi sa s tebou spojíme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
• SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
• Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
• Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
• Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
• SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
• Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov