Pridať inzerát

Strojník, vodič VZV ECOPAP, s.r.o.

SHP Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kostiviarska, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac710,-€ + variabilná zložka 290,-€
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha teleskopického nakladaču , VZV a lisu
• Vykládky a nakládky kamiónov, natláčanie papiera na dopravník, nakládka kontajnerov, odkladanie balíkov od lisu, vykládka zberového papiera od externých dodávateľov na prevádzke.
• Ďalšie práce a činnosti súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného.

Pracovná doba: 8 hod. ranná zmena (6:30 – 15:00)
Životopisy zasielajte na emailovú adresu: ecopap.bb@shpgroup.eu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

• PODMIENKA: platný preukaz na vysokozdvižný vozík
• VÝHODA: strojnícky preukaz

• Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
• SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
• Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
• Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
• Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
• SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
• Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SHP Harmanec, a.s.
Harmanec
976 03 Harmanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Valéria Nôtová, PhD.
E-mail: poslať životopis