Pridať inzerát

Social Media Specialist

Showbiznis s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rajská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacMzda je uvádzaná netto, závisí od schopností uchádzača, možné kvartálne bonusy a 13.plat
  • Termín nástupu: najneskôr 1.8. 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Influence marketing - Spravovať sociálne siete pre jednotlivcov s účelom dosiahnutia čo najväčšieho množstva sledovateľov (follower base)
- Prinášať a hľadať vylepšenia, identifikovať súčasné trendy a aktuálne témy, ktoré by mohli byť použité na dosiahnutie firemných cieľov a plánov v oblasti budovania značky
- Analyzovať, reportovať a optimalizovať výkonnosť kampaní na príslušných sociálnych sieťach
- Podmienkou poznať a ovládať Instagram, Tiktok, Twitter, Redit, kde Instagram je hlavný nástroj – platené reklamy, spolupráce atď, focus na organic traffic, hashtagy, stories a podobne
- Skúsenosť s Google Sell a Google Adward, SEO výhodou
- Znalosť MS Office - Word, Excel, Powerpoint, výhodou Photoshop alebo Facetune na jednoduché editovanie fotiek a príspevkov, v prípade potreby Canva
- dobrá písomná aj hovorená angličtina

- Flexibilná pracovná doba s možnosťou vlastného plánovania time managementu, pokiaľ sa spĺňajú stanovené deadliny.
- Väčšinový home office
- Mladý team
- možný karierny rast
- vzdelávanie prostredníctvom kurzov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Manažment a podnikanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Marketing, Social Media
1

- Schopnosť efektívneho multitaskingu, zúčastňovať sa na brainstormingu, prinášať nové nápady na realizáciu, kreatívnosť, proaktivita

Sme mladá no rýchlo sa rozvíjajúca dynamická marketingová spoločnosť, ktorá pôsobí v tejto dobe na veľmi populárnom trhu influencerstva. V súčasnosti pôsobíme v 5 krajinách sveta a máme ambíciu stať sa svetovým korporátom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Galvaniho 4326/12B
82104 Bratislava