Pridať inzerát

PHP programátor

ShopSys Slovakia s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žilina
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 300 - 2 500 EUR/měsícKvartální odměny závislé na plnění cílů firmy
  • Termín nástupu: 1.3.2021
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se zlepšit v PHP?

Máš už zkušenosti s prací v PHP, ale víš, že se v něm musíš ještě zlepšovat a posouvat dále? Máme pro tebe skvělou příležitost. Přidej se k nám a můžeš s námi vyvíjet individuální e-shopy či open source e-commerce platformu Shopsys Framework. Koukni na náš GitHub, ze kterého tyto projekty vycházejí.

Jak bude vypadat tvoje práce?

Dostaneš k sobě mentora z řad našich seniorních vývojářů, který tě provede všemi zákoutími tvé budoucí práce.
Budeš součástí týmu, jehož další členové ti budou předávat své cenné znalosti z praxe.
Kromě prohlubování znalostí v PHP ti nabídneme prostor pro zlepšení v oblasti PHP framework Symfony, SQL databází, JavaScriptu, případně dalších technologií jako je Docker, Elasticsearch, Redis a jiné.
Znáš GIT nebo jiný verzovací systém? Máš na své straně výhodu
Zasvětíme tě do testování, continuos integration (GitlabCI) i do práce v v cloudu s Kubernetes.
Zajímají tě agilní metodiky typu Scrum či Kanban? Náš Scrum master společně s celým týmem ti ukáže, jak je aplikujeme v praxi.

Odměnu, kterou si zasloužíš.
Prostředí rostoucí jedničky na trhu.
Přátelské pracovní atmosféra, pravidelné celofiremní snídaně.
Každý den budeš mít k dispozici přísun vitamínů v podobě čerstvého ovoce a zeleniny a možnost odreagovat se u firemního fotbálku či v relax zóně.
K aktivnímu odpočinku ti poslouží Multisport karta za zvýhodněnou cenu.
A díky lekcím angličtiny zdarma se posuneš kupředu i v tomto směru.
Podívej se na naši firemní kulturu, skvělý kolektiv a benefity, které nabízíme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co dostaneš za odměnu?

Podívej se na naší firemní kulturu, skvělý kolektiv a na benefity, které nabízíme: http://JOBS.shopsys.sk

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

12.2.2021 (zbývá ještě 25 dnů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

PHP - expert

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Už 17 let stavíme B2B a B2C e-shopy skutečně na míru. Pro naše klienty jsme plnohodnotným a strategickým e-commerce partnerem. Díky nejlepším technologiím a mnohaletému know-how pomáháme předním e-commerce hráčům řešit nejdůležitější výzvy a dosahovat obchodních cílů.

Podíleli na vzniku více než 800 e-shopových řešení a postupně jsme se rozrostli na 70členný tým. Intenzivně se věnujeme nejen stavbě e-shopů, ale také pomáháme velkým retailistům se vstupem do omnichannel světa. Rozvíjíme škálovatelný open-source e-commerce framework (koukni na náš GitHub) a projekty na něm postavené. Tudíž je u nás prostor jak pro vývoj open-source, tak řešení konkrétních projektů/e-shopů.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Shopsys slovakia s.r.o.
Kráľov Brod 377
92541 Kráľov Brod

Kontakt