Pridať inzerát

Predavač/ka kiosk stánok Aupark-Bratislava

SHOOTING ACADEMY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Aupark, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 300 EUR/hod.5.50 € / hod netto plus bonus
  • Termín nástupu: 1.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň

Naša spoločnosť hľadá milého, komunikatívneho a zodpovedného predavača/ku do KIOSK stánku v AUPARK-Bratislava. Nová predajňa, skvelý kolega a super produkty.

Náplň práce: Predaj a obsluha predajne, predaj špeciálnych produktov RESPILON (nano rúška)
Čas a doba: Od 1.12 na cca 6 mesiacov ( podľa covid vlny aj rok a viac ) krátky-dlhý týždeň
Pracovná doba: Po-Pia 10:00-21:00 / So,Ne 9:00-21:00 krátky-dlhý týždeň
Platové podmienky: 5,50€/hod v čistom, plus bonus

Volať na tel.číslo 0911322492,0903322492
Alebo napísať na mail lukashindicky@gmail.com

Produkty Respilon

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predajca

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

práca s ľudmi, komunikatívnosť, zodpovednosť

Dovozca značky Respilon pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci