Pridať inzerát

Asistent/ka predaja štýlovej barefoot obuvi

SHAPEN s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Riviére, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi v našom pohodovom a neformálnom tíme privítame pozitívne, proaktívne naladené kolegyne/ kolegov. Baví ťa móda, si komunikatívna/y, trpezlivá/ý, ochotná/ý učiť sa nové veci... Tak si náš človek. Budeš vítať návštevníkov našej predajne, pomáhať im s výberom barefoot topánok, kabeliek a doplnkov z našej ponuky. Dizajnová, presvetlená predajňa priamo Na Riviére v centre Karlovej Vsi bude tvojim kráľovstvom a ty sa budeš starať, aby bola ako zo škatuľky. Stretávajú sa tu barefooťaci z Bratislavy aj okolia a spolu sa snažíme, aby si od nás okrem krásnych topánok odniesli aj príjemný zážitok.

Prosíme o kontakt len záujemcov, ktorým časové možnosti umožňujú prácu od 14:00 hod. do 18:00 hod.

• obsluha potenciálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar, predvádzanie vybraného tovaru, pomoc s výberom v prípade potreby
• obsluhovanie bezhotovostných a hotovostných platieb
• vystavovanie dokladov o kúpe a záručných listov
• dopĺňanie a aranžovanie tovaru do regálov podľa potreby
• zodpovednosť za správne označenie ceny a názvu predávaného tovaru
• podieľanie sa na pravidelných inventúrach
• udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
• zodpovedať za hotovosť v pokladni
• preberanie a spracovanie reklamácií a vratiek
• vypĺňanie tabuľky - reportu návštevnosti
• preberanie tovaru od dodávateľov a jeho naskladnenie
• kontrola kvality topánok z výroby
• jednoduché skladové hospodárstvo
• príprava balíkov na expedíciu pre externý sklad
• drobné pomocné práce v kancelárii ako napr. kontrola, balíčkovanie, štítkovanie produktov a doplnkov

• príspevok na stravu
• zamestnanecké zľavy
• máme naozaj vynikajúcu kávu
• zásobená kuchynka, sladké aj slané pochutiny, ovocie, nápoje
• pri dlhodobej spolupráci krásne barefoot topánky zdarma
• pohodové, neformálne pracovné prostredie
• pravidelné teambuildingové akcie, grilovačky, prosecco friday :)

Pošli nám svoj životopis s fotkou na mail: [email protected] Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Pokladňa - Základy

• pozitívny a proaktívny prístup
• ochota učiť sa nové veci
• cit pre detail a precíznosť
• nefajčiar/ka
• príjemné vystupovanie
• komunikatívnosť
• úslužnosť
• trpezlivosť
• prosíme o kontakt len záujemcov, ktorým časové možnosti umožňujú prácu od 14:00 hod. do 18:00 hod

SHAPEN je slovenská značka barefoot obuvi. Do sveta barefootu prináša jedinečnú kombináciu zdravia, najnovších módnych trendov a štýlu. Za uvedením Shapenu sa skrýva príbeh ľudí, pre ktorých barefoot nie je len obuv, ale jedinečná myšlienka, komunita, životný štýl. Veľmi rýchlo rastieme a budeme radi, ak sa staneš súčasťou nášho príbehu aj ty.
Viac na: www.shapenbarefoot.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov