Pridať inzerát

Nákupca

SGS Technologies, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Solivarská, Prešov-Solivar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nákup výrobného materiálu
• Nákup spotrebného a nevyrobného materiálu potrebného pre chod výrobných liniek
• Príjem komponentov a spotrebného materiálu v ES Pohoda
• Vybavovanie reklamácií s dodávateľmi
• Komunikácia so zákazníkmi ohľadom zmeny podkladov, pôvodne navrhnutého komponentu, z dôvodov nedostupnosti, dlhého času dodania, zastaralosti jednotlivých komponentov
• Vytváranie podkladov v ES Pohoda , potrebných pre výdaj komponentov zo skladu
• Potvrdzovanie objednávok, termínov dodania komponentov
• Zabezpečovanie dopravy a preclenia zásielok z Ázie, objednávanie prepravy pri nákupe Ex-works
• Dojednávanie obchodných podmienok a príprava rámcových zmlúv s dodávateľmi
• Vyhľadávanie nových dodávateľov ako aj komunikácia s existujúcimi dodávateľmi za účelom dosiahnutia čo najvýhodnejších nákupných / zmluvných podmienok
• Spolupráca na nových projektoch (vyhľadanie dodávateľov, realizácia ponukových konaní, vyhodnotenie ponukového konania)
• Hodnotenie dodávateľov a dopravcov
• Sledovanie dodržiavania zmluvných / obchodných podmienok zo strany dodávateľov
• Implementácia a koordinácia plánu nákupu s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
• Riadenie nákupných objednávok a kontraktov, poskytovanie pravidelných informácií a reportov o statusoch kontraktov, vrátane mesačného reportu inventarizácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické,elektrotechnické

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákup

Počet rokov praxe

3

- schopnosť riešiť problémy
- vyjednávacie a komunikačné zručnosti
- stresová odolnosť
- flexibilita

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.