Pridať inzerát

Operátor výroby-Trenčín

SGP - Sorting Group s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 10 EUR/hod.DOVP: 6€/hod brutto + príplatky za prácu v noci, sobotu, nedeľu a sviatky živnosť: 9€/hod +1€/hod bonus za prácu v noci
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v trojzmennej prevádzke
- práca s hliníkovými odliatkami
- obsluha výrobných strojov a zariadení (osadzovanie brzdových platničiek, klipov);
- vizuálna kontrola kvality;
- presúvanie dielov medzi osadzovacími zariadeniami;

-obhliadka pracoviska pred nástupom
-služby koordinátora
-zaškolenie na pracovisku
-motivačné finančné ohodnotenie

Vopred ďakujeme za prejavený záujem. Po prehodnotení životopisov sa kvôli časovej náročnosti budeme ozývať len vybraním uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-samostatnosť, zodpovednosť, pracovná disciplína

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov