Pridať inzerát

Údržbár- Nižná nad Oravou

SGP- Sorting Group s.r.o. – Žilina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nižná
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,8 - 10 EUR/hod.7,8€/hod brutto - dohoda o vykonaní práce 10€/hod- živnosť
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 1 zmenu
- Zabezpečovanie efektívnej prevádzky zariadení
- Údržba zariadení
- Odstraňovanie porúch a riešenie problémov so zariadeniami
- Vykonávanie pravidelnej kontroly na zariadeniach
- Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače)
- podmienka výkonu práce platná vyhláška §21
- prax výhodou

- dlhodobá spolupráca
- služby koordinátora
- obhliadka pracoviska pred nástupom

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu. Každý životopis dôkladne prehodnotíme, avšak kvôli časovým obmedzeniam budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov s pozvánkou na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.