Pridať inzerát

CNC špecialista- Topoľčany

SGP-Sorting Group s.r.o.- Bánovce nad Bebravou

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 EUR/hod.+ príplatky za prácu v noci, sobotu, nedeľu a sviatok
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha CNC strojov
- práca na živnosť
- 12 hod pracovný čas po- ne (2 dni denná, 2 dni voľno, 2 dni nočná, 2 dni voľno)

- služby koordinátora
- dlhodobá spolupráca
- zaškolenie na pracovisku
- zákonné príplatky aj pre živnostníkov

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu. Každý životopis dôkladne prehodnotíme, avšak kvôli časovým obmedzeniam budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov s pozvánkou na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax výhodou
- znalosť čítania technických výkresov podmienkou
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.