Pridať inzerát

Kontrolór kvality - Solčany

SGP-Sorting Group s.r.o.- Bánovce nad Bebravou

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Solčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 - 8 EUR/hod.5,5€/hod brutto- DOVP 8€/hod živnosť + príplatky zákonné príplatky aj pre živnostníkov
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola dielov
- skúsenosti s kontrolou kvality
- 12 hodinový pracovný čas
- krátky/ dlhý týždeň po-pia

- voľné víkendy
- služby koordinátora
- dlhodobá spolupráca

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu. Každý životopis dôkladne prehodnotíme, avšak kvôli časovým obmedzeniam budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov s pozvánkou na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatnosť, skúsenosti s kontrolou kvality

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.