Pridať inzerát

Pracovník v sklade - Bánovce nad Bebravou

SGP-Sorting Group s.r.o.- Bánovce nad Bebravou

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 7,5 EUR/hod.+ príplatky za prácu v noci, sobotu a nedeľu
  • Termín nástupu: September 2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality, príležitostný rework
- balenie drobného materiálu
- výjazdy na externé projekty
-práca na živnosť

- dlhodobá spolupráca
- služby koordinátora
- flexibilný pracovný čas
- práca vhodná aj pre ženy
- čisté pracovné prostredie v modernom sklade

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu. Každý životopis dôkladne prehodnotíme, avšak kvôli časovým obmedzeniam budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov s pozvánkou na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz, aktívny vodič, ochota viesť firemné vozidlo na externé projekty
- ochota cestovať na externé projekty
- 100% pracovná disciplína, zodpovednosť, tímový duch
- časová flexibilita (ochota prispôsobiť čas výjazdom)

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.