Pridať inzerát

Vodič

SETAMOTOR s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzdové podmienky po dohode na pohovore.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vodič autodomiešavača - práca na presné turnusy, práca v okolí mesta Prešov, vysoké platové ohodnotenie.
2. Vodič MKD - pravidelné prepravy SK-DE-SK, jedna otočka 3 dni, vysoké platové ohodnotenie

Vysoké platové ohodnotenie, flexibilita pracovného času, bonusy, pravidelne servisované vozidlá,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Sme rodinná spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou dopravou a vnútroštátnou stavebnou dopravou. Taktiež sa venujeme servisu nákladných vozidiel, umývaniu a údržbe všetkých vozidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Široké 712
08237 Široké