Pridať inzerát

Pracovník upratovacieho servisu

SERVIS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Beckov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, pracovitých a disciplinovaných ľudí, ktorí budú zabezpečovať poriadok v distribučnom centre TESCO Beckov.
Pre kvalitné zabezpečenie prác potrebujeme viac ako 12 pracovníkov.
Ide hlavne o zametanie a umývanie podláh v halách, pomocou upratovacích strojov na zametanie a umývanie (strojníci) + čistenie a upratovanie ostatných častí distribučného centra, ako kancelárske priestory, chodby, schodištia, zázemia, šatne, toalety, sociálne zariadenia a podobne (upratovači).
Na prevádzke sa pracuje nepretržite ... od pondelka do nedele, počas celého roka = 24 hodín denne (cez deň aj v noci). Práca je rozvrhnutá do 12 hodinových smien ( od 06.00 do 18.00 hod., od 18.00 do 06.00 hod.).
Hľadáme jednotlivcov, dvojice, kolektívy, ktorí chcú s nami spolupracovať.
Možnosť pracovať na pracovný pomer, dohodu, živnosť.
Mesačná výška mzdy bude záležať na počte odpracovaných hodín, bude sa pohybovať od 720 €/ mesačne v čistom, pri odpracovaní cca
180 hodín mesačne.
Bližšie informácie :
Zuzana Horváthová
Telefon: 0903792505
E-mail: zuzanahorvathova4@gmail.com

Mzda 4,00 €/ hod., v čistom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky pre prijatie zamestnanca:
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- zmysel pre poriadok
- bezúhonnosť
- znalosť práce s umývacími strojmi

profesionálne upratovacie a čistiace služby a práce

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov