Pridať inzerát

Pracovník upratovacieho servisu

SERVIS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovačka Twin City Bratislava
Hľadáme dve zodpovedné, skúsené a disciplinované upratovačky na našu prevádzku - TWC BA.
Pracovná doba pondelok - piatok od 06:00 do 14:30 hod.
Mzda od 4, 00 € v čistom. (cca 670 € čistého mesačne).
Práca je vhodná pre kohokoľvek, ktorý chce pracovať. Vhodná je aj pre páry, ale aj dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť a nerobí im problém 8 hodín
upratovať spoločné priestory, kancelárie, výťahy a exteriér, ako vysypanie zberných košov a výmena vreciek, zber odpadkov na chodníkoch a zelených plochách a podobne.
Upratovačky zabezpečujú :
- zametanie podlahy chodieb, kancelárií, výťahov
- umývať podlahy manuálne a so strojom
- vysávanie plôch
- utieranie prachu
- čistenie dverí
- umývanie presklených plôch
Ide o bežné upratovacie práce.
Hľadáme skúsené upratovačky aj na prevádzku OC Centrál Bratislava.
Pracujeme na kratšie úväzky 4 hodiny, ale aj na 8 hodinové prípadne 11 hodinové úväzky. Pracovná doba od Pondelka do Nedele.
Mzda závisí od počtu odpracovaných hodín. Na tejto prevádzka od 3,50 €/hod. v čistom.

Mzda cca 670 € / mesačne v čistom.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom .... uveďte
BRATISLAVA

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky pre prijatie zamestnanca:
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- zmysel pre poriadok
- bezúhonnosť

profesionálne upratovacie a čistiace služby a práce

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov