Pridať inzerát

Obchodník - Zástupca regionálneho manažera pobočka Žilina

SEQURA INTEGRAL SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky + provízia alebo pohyblivá čiastka.
  • Termín nástupu: Asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívny pracovník, ktorý v čase neprítomnosti čiastočne alebo plne zastúpi regionálneho
manažéra/dispečera ,
- prichystávanie podkladov pre chod firmy ,
- archivácia dokumentov (evidencia zmlúv, príprava a spracovanie dokumentov),
- komunikácia so zákazníkmi,
- samostatné riešenie ďalších čiastkových úloh,
- pracuje sa 5 dní v týždni,
- denné prijímanie, spracovanie a efektívne plánovanie objednávok zákazníka,
- riešenie problémov počas priebehu prepravy,
- reagovanie na operatívne požiadavky zákazníka,
- včasné informovanie zákazníka a komunikácia s ním v prípade problémov,
- koordinovanie práce vodičov v dennom rozvoze.

- príjemný kolektív,
- čiastočná možnosť HOME OFFICE,
- služobný telefón, notebook,
- práca v priateľskom prostredí a príjemnom kolektíve,
- možnosť pracovať cez víkend za príplatok,
- príležitostné využitia firemného auta na súkromné účely (dodávka).

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava a logistika / Sťahovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si pracovitý, spoľahlivý, komunikatívny, zodpovedný, flexibilný a máš príjemné vystupovanie, potom hľadáme do nášho tímu práve teba.

Ak nemáš skúsenosti, ale máš chuť na sebe zapracovať a naučiť sa niečo nové, tak ti dáme priestor a všetko ťa naučíme.

Rychlasťahovka.sk - Vydra Group so sídlom v Bratislave, je sťahovacia spoločnosť , ktorá sa zaoberá aj prepravou nábytku pre obchodné reťazce v mestách Bratislava, Trnava, Nitra a Žilina, vrátane vynášok, poskytovania proklientského servisu koncovému zákazníkovi a služieb montáže či likvidácie starého nábytku...
Máme viac ako 20 zamestnancov v štyroch mestách a autá v našom vozovom parku nie sú staršie ako 4 roky.
Pridajte sa k nám a pracujte v príjemnom kolektíve, ktorý sa rozrastá.
Sme na trhu od roku 2008 a neustále sa zlepšujeme

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov