Pridať inzerát

Obchodný referent SEPOS SK

SEPOS SK, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 050 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 850€, plus osobné ohodnotenie do 200€.
  • Termín nástupu: dohodou, 1.6.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo vnútorných priestoroch prevádzky. Príprava a výdaj objednávok. Administratívny príjem tovaru a materiálov. Vypracovávanie cenových ponúk.

Jednozmenná ranná prevádzka 40 hodín týždenne (pon - pia 8:30 - 17:00 - možno upraviť).
Mzdový bonus zahŕňa zložky (od dochádzky, obratu).
Preplácané nadčasy (máme dochádzkový systém).
Luxusné pracovné prostredie a ústretoví kolegovia.
Stravné lístky v hodnote 4€ denne.
Nástup možný ideálne od 1.6.2021.

Uchádzači zasielajú životopis, na ktorý budú v prípade záujmu kontaktovaní.
Ponuka platná do obsadenia.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

predaj tovaru technickej povahy, predvedenie našich obchodovaných produktov na vzorkovne v predajni
1

Uprednostníme skúsenosti s predmetnou pracovnou pozíciou - predaj dverí a zárubní.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, schopnosť orientovať sa v technickej dokumentácii, tímový hráč.
Spracovanie cenovej ponuky, následne objednávky.
Po odsúhlasení ponuky zákazníkom komunikácia s ďalšími kolegami vo firme k realizácii zákazky (expedičný sklad, dopravcovia, montážnici).
Po dodaní tovaru, prípadne skončení montáže kontaktujete zákazníka pre overenie jeho spokojnosti.
Platný vodičský preukaz pre skupinu B výhodou.

Výroba, predaj a montáž dverí a zárubní a ich príslušenstva (kovania). Nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Adresa spoločnosti

Šenkvická cesta 14/N
90201 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Dúbravec
Tel.: +421915606319
E-mail: poslať životopis