Pridať inzerát

Operátor vo výrobe - výroba drevených prírezov

ŠEPEĽA DREVO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kochanovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 5,5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma sa zaoberá výrobou drevených polotovarov pre nábytkársky priemysel.
Pracovná pozícia: Operátor vo výrobe – výroba drevených prírezov (polotovarov)
Hľadáme muža, ktorý chce pracovať je samostatný a manuálne zručný.
Pracovné skúsenosti s drevom sú výhodou ale nie predpokladom.
Dôležite je aby uchádzač mal chuť pracovať a učiť sa nove veci. Uchádzača zaučíme, vysvetlime celý pracovný postup.
Pracovná doba: jednozmenný pracovný režim (8h) možnosť pracovať nadčas.
Miesto výkonu práce: Kochanovce 066 01
Termín nástupu do práce: Ihneď
Druh pracovného pomeru: - Živnosť
Ponúkaný plat (v hrubom): skúšobná doba 3 mesiace – 4,-Eur /hodinu po osvedčení a ukončení skúšobnej doby 5,50,-Eur/hodinu (v závislosti od šikovnosti a zodpovednosti je možné zarobiť viac)

Životopis posielajte na náš e-mail, ktorý nájdete v kontaktoch.
Pre viac informácii volajte na tel. č. uvedené v kontaktoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výroba drevených polotovarov pre nábytkársky priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Areál PD 218
066 01 Kochanovce

Kontakt