Pridať inzerát

Robotník logistiky-Čadca

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čadca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 737 EUR/mesiac- Vianočný bonus (až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka), - kvartálne odmeny (až do 10% - zo základnej mzdy), - príspevok na dopravu, - dochádzkový bonus do 45€,
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyskladňovanie, príprava finálnych dielov pre zákazníka,
- práca so skenerom, preprava vozíkov,
- vykonávanie medzioperačnej prepravy vyrábaných dielov, manipulácia s materiálom

- Vianočný bonus (až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka),
- kvartálne odmeny (až do 10% - zo základnej mzdy),
- príspevok na dopravu,
- dochádzkový bonus do 45€,
- príplatky za nadčas, sviatok, víkend nad rámec Zákonníka práce,
- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- odmeny pri pracovných jubileách,
- odmeny pri osobných jubileách (sobáš, narodenie dieťaťa....),
- odmeny pre darcov krvi,
- bohatý sociálny fond.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o je slovenská pobočka spoločnosti SEOYON E - Hwa Co. Ltd., Kórea. Bola založená v roku 2004.
Na Slovensku pôsobí ako jeden z hlavných dodávateľov pre Kia Motors Slovakia a Hyundai, vyrába všetky interiérové plasty a textílie pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Gombárová
Tel.: 042/28 18 425
E-mail: poslať životopis