Pridať inzerát

Nákupca / Purchaser

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiacod 700 € +bonusy a odmeny ( v závislosti od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Centrálny nákup pre viacero spoločností (prevzatie a sumarizácia objednávok od viacerých zákazníkov, následné objednanie u dodávateľov).Obsadzovaná pozícia nespočíva vo vyhľadávaní zákazníkov.
- kontrola a vyhodnotenie ponúkaných cien od dodávateľov
- komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi v anglickom jazyku,
- príprava a pomoc pri uzatváraní kontraktov s dodávateľmi a zákazníkmi
- vystavovanie objednávok a kontrola dodržiavania zmluvných podmienok pri dodávkach,
- analýza dodávok z hľadiska efektívnosti, stanovovanie opatrení,
- reporting: časový vývoj cien, schvaľovacie formuláre, sledovanie fakturácie a splatností

Vianočný bonus (až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka)
- Príspevok na dopravu (mesačne)
- Dochádzkový bonus do 45€ (mesačne)
- Bonus za odpracované roky (mesačne)
- Príplatky za bonus,nadčas, sviatok, víkend nad rámec Zákonníka práce
- Odmeny za zlepšovacie návrhy
- Odmeny pri pracovných jubileách
- Odmeny pri osobných jubileách (sobáš, narodenie dieťaťa....)
- Odmeny pre darcov krvi
- Bohatý sociálny fond

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- analytické myslenie
- MS Excel pokročilý (kontingenčné tabuľky/pivot, vlookup, sumif)
- Komunikačné schopnosti na veľmi dobrej úrovni
- Anglický jazyk pokročilý (nevyhnutnosť)
- Prax výhodou

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o je slovenská pobočka spoločnosti SEOYON E - Hwa Co. Ltd., Kórea. Bola založená v roku 2004.
Na Slovensku pôsobí ako jeden z hlavných dodávateľov pre Kia Motors Slovakia a Hyundai, vyrába všetky interiérové plasty a textílie pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Robotnícka 1
017 01 Považská Bystrica