Pridať inzerát

Recepčný / recepčná v hoteli Antares ****

SENGER & Partners s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 - 5,5 EUR/hod.Uvádzaný plat je v čistom za hodinu. Hľadáme nové posily na trvalý pracovný pomer, ale aj brigádnikov na výpomoc. V ponuke sú denné a nočné smeny 12tky. Tešíme sa na osobný pohovor.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš ovplyvňovať osudy hostí a celého chodu hotela. Si to ty, kto má tu silu zanechať v hosťoch nezabudnuteľný príjemný zážitok, kto zabezpečí, že každý hosť má kde prespať a že všetky financie sedia lepšie ako štátny rozpočet. Nečakáme zázraky ale nejaké tie kúzla ťa neminú. Minimálne si budeš musieť vyčarovať úsmev hoc možno nemáš práve náladu. V tvojich rukách bude:
- ubytovávanie hostí s úsmevom,
- nahadzovanie rezervácii s precíznosťou,
- vybavovanie mailov a telefonátov so slušnosťou,
- riešenie problémov hostí s veľkou trpezlivosťou,
- práca s hotovosťou a terminálom s presnosťou na dve desatinné miesta.

V prípade záujmu, prosím o zaslanie životopisu cez profesia.sk. Pre rýchlejšiu selekciu rovno napíš o aký úväzok máš záujem (dohoda/TPP)
Pre veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba tých, ktorý spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

výhodou

Nemáš rád prácu s ľuďmi?
Si introvert a radšej robíš sám ako v kolektíve?
Si pesimista?
Keď čítaš slovo Dochvíľnosť automaticky sa ti vybaví "Budem meškať..."?
Nerád komunikuješ v cudzom jazyku?

Tak potom žiaľ nie si náš človek, my hľadáme vysmiatu osôbku, ktorá vie povedať hosťovi, že jeho sťažnosť je neoprávnená tak, že hosť ešte poďakuje :) Väčšina hostí je zo zahraničia, takže s Angličtinou to myslíme vážne. Nemusíš hosťovi vysvetľovať v angličtine funkciu fúzneho reaktora, stačí aspoň odporučiť dobrú reštauráciu a ako sa dostane na vlakovú stanicu.
Veľa vecí zaučíme, ukážeme no práca s ľuďmi ťa musí jednoducho baviť.

Spoločnosť SENGER & Partners s.r.o. pôsobí v oblasti hotelierstva, gastro prevádzok, stolárskych a stavebných činností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Senger & partners s.r.o.
Stefanikova 5
811 06 Bratislava