Pridať inzerát

Kuchařka - kuchař

SeneCura SeniorCentrum Slivenec s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude:
 úprava a zpracování surovin před dalším tepelným zpracováním
 výroba a výdej teplé a studené kuchyně včetně dietních pokrmů
 výroba hlavních jídel
 obsluha kuchyňských strojů
 běžný úklid při směně
 dezinfekce a speciální úklid při sanitárním dni
 další práce podle pokynů šéfkuchaře nebo vedoucího směny
 plnění pokynů přímého nadřízeného souvisejících s výkonem práce
 odpovědnost za dodržování hygienických norem
K výkonu práce potřebujete:
 zdravotní a právní způsobilost
 pozitivní postoj ke svému řemeslu
 samostatnost, flexibilita a chuť do práce
 výuční list v oboru výhodou, ale není podmínkou

Co nabízíme:
 mzdu odpovídající vašim zkušenostem
 příplatky za práci o víkendu ve výši 25 %
 poukázky na volný čas, kulturu a zdraví
 dotované stravování
 možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje
 trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě
 firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
 práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie
 možnost využití umístění dítěte do dětské skupiny

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano