Pridať inzerát

Senior Consultant - Industry

Semper Fi s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacK dispozícii je fixná plus percentuálna zložka
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu šikovného a dynamického Senior Consultanta v oblasti PRIEMYSELNÝCH projektov, ktorého náplňou práce bude:
- aktívna participácia a podpora pre Partnerov a Senior Consultantov pri realizácii obchodných prípadov
- identifikácia zdrojov, prieskum trhu
- stanovenie obchodných koncepcií a realizačných plánov, poskytovanie
konzultácií
- návrh a implementácia biznisových konceptov, príprava stratégie a
zastrešenie celého obchodného prípadu
- práca s databázou klientov
- aktívna komunikácia s klientom
- implementácia zmien a návrhov na zlepšenia
- pripravovať projektové výstupy – správy, prezentácie a návrhy,
- príprava reportov a výstupov pre klientov aj spoločnosť

- využívanie firemného intranetového systému
- k dispozícii databáza klientov spoločnosti
- možnosť nadštandartného príjmu (motivačné finančné balíky odmien)
- možnosť profitovať na realitnom trhu hneď niekoľkými spôsobmi
- bonusy súvisiace s výkonom
- firemný telefón, notebook, motorové vozidlo
- profesionálny a finančný rast
- bezplatné školenia
- časová a finančná nezávislosť

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis na antusova@semperfi.sk. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

business industry consulting

Počet rokov praxe

1

- predošlá pracovná skúsenosť v oblasti
obchodu a cosultingu - výhoda industry
- technický background
- skúsenosti s biznis stratégiami a analýzami
- komunikatívna znalosť anglického jazyka

Semper Fi s.r.o. je spoločnosť, ktorá zastrešuje profesionálny team ľudí, ktorí sa dlhodobo pohybujú v realitnom prostredí a chápu, že dnes je práve čas spojiť sily a vybudovať sprostredkovateľsko - konzultačnú spoločnosť, ktorá je na rozdiel od nadnárodných korporácií pružnejšia, dokonale zorientovaná na trhu a vie dostatočne rýchlo reagovať na potreby klienta s orientáciou na segmenty - Retail, Priemysel, Investičné nehnuteľnosti, Developerské projekty a bežné nehnuteľnosti.
Samozrejmosťou je pre nás serióznosť, proaktívny prístup a 100% spokojnosť klienta pri riešení všetkých obchodných prípadov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov