Pridať inzerát

Koordinátor zlepšovania procesov PIP+

SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1000 Eur (podľa skúseností) + mesačné prémie + ročné prémie
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o. hľadá do svojho závodu v Seredi Koordinátora PIP+ (Plant Improvement Program = 5S, KAIZEN, 6S, LEAN, SMED, FMEA atď.). Hlavnou úlohou koordinátora PIP+ bude podpora tímu vedenia závodu pri celoplošnom zavádzaní a vylepšovaní štandardizovaných spôsobov riadenia procesov na rôznych úrovniach vo výrobnom závode, podporuje dodržiavanie BOZP na závode.
Bude súčasťou tímu, ktorý bude riadiť realizáciu neustáleho zlepšovania procesov a kultúry v celom závode. Technik PIP+ bude vykonávať zber a následnú analýzu procesných dát, na základe ktorej bude odporúčať najefektívnejšie využitie všetkých vstupov a zdrojov v samotnom procese. Osvojí si všetky nástroje PIP+ a následne bude zaškoľovať kompetentných pracovníkov.

Hlavné zodpovednosti:
• Osvojuje si, zavádza a kontroluje dodržiavanie nástrojov PIP+ (5S, KAIZEN, 6S, LEAN, SMED, FMEA atď.)
• Rozvíja LEAN kultúru vo výrobnom závode, vedie školenia LEAN metodiky - workshopy,
• Zaškoľuje kompetentných pracovníkov k aktívnemu využitiu PIP+ nástrojov v každodennej praxi
• Sleduje, udržiava a zabezpečuje potrebnú odbornú prípravu a školenia v oblasti PIP+ pre zamestnancov závodu,
• Vykonáva pravidelný interný PIP+ audit
• Aktualizuje PIP+ reporty a vizualizácie jednotlivých trendov na výrobných staniciach
• Riadi projekty neustáleho zlepšovania od začiatku až po realizáciu (vrátane dokumentácie)
• Participuje a aktívne prispieva k vytvoreniu analýzy možných chýb a následkov pre bezpečnosť, proces a dizajn (FMECA)
• Kontroluje dodržiavania BOZP a OOPP pravidiel na závode
• Realizuje politiku BOZP na závode pod dohľadom Technika BOZP

+ stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
+ možnosť vzdelávania, profesionálneho a osobného rastu
+ priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
+ dobrá atmosféra v pracovnom kolektíve
+ individuálny prístup
+ zľavy na produkty firmy a ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

• technické myslenie a zručnosť
• orientácia na proces a zlepšovanie
• aspoň základné skúsenosti s 5S, KAIZEN, 6S, LEAN, SMED, FMEA atď.
• výborné komunikačné schopnosti, schopnosť vysvetliť a učiť kolegov
• aktívny prístup
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• schopnosť doťahovať veci do konca
• ochota učiť sa nové veci

sme členom skupiny Wienerberger
zaoberáme sa výrobou a predajom betónových výrobkov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trnavská cesta 3728/95
926 01 Sereď