Pridať inzerát

Inžinier kvality pre zhodu materiálu

Semecs, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vráble
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda je závislá od skúseností a zručností uchádzača a jeho praxe. Je stanovená v intervale OD a vrátane mesačného osobného ohodnotenia (10%)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) Činnosti súvisiace s reportingom materiáloveho zloženia komponentov a výrobkov
2) Práca v databázach RoHS, REACH, Conflict Minerals, SCIP a i.
3) Príprava deklarácií materiálového zloženia výrobkov
4) Spoluúčasť pri zavádzaní nových výrobkov, komponentov, analýza a zabezpečovanie súladu
7) Odborná spolupráca s ostatnými úsekmi pri činnostiach súvisiacich so zložením komponentov, výrobkov a použitím chemických látok pri procese osádzania dosiek plošných spojov.
8) Komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi a inými stranami ohľadne materiálového súladu

PRÁVOMOCI pracovnej pozície:
1) Priama komunikácia s dodávateľmi a tretími stranami v súvislosti s chemickým zložením výrobkov a komponentov a deklarácií ich súladu s medzinárodnými štandardmi elektrotechnického priemyslu
2) V prípade ohrozenia zhody materiálu zastavenie výroby
3) Informovať o stave a potrebách na pracovisku
4) Iniciovať a predkladať návrhy na zlepšenia v rôznych oblastiach

ZODPOVEDNOSTI:
1) Za súlad materiálového zloženia komponentov, chemických látok a výrobkov s požadovanými štandardmi
2) Za riadenie, nahrávanie a udržiavanie aktuálnych informácií o použitých materiáloch v databázach.
3) Za sledovanie legislatívnych požiadaviek na materiály a ich implementáciu do procesov v rámci spoločnosti
4) Za riadenie procesu materiálovej zhody výrobkov podľa požiadaviek medzinárodných štandardov RoHS, Reach, Conflict Minerals a i.

- Pracovné miesto v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
- pracovný pomer uzatvorený na dobu neurčitú
- príspevok na dôchodkové sporenie III. pilier (príspevok za zamestnanca/zamestnávateľa)
- príspevok na dopravu
- letná a vianočná odmena
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- príspevok na kultúrne a športové podujatia

Životopis v slovenskom a v anglickom jazyku zasielajte mailom, kontaktovať budeme iba uchádzačov , ktorí spĺňajú požiadavky (angličtina a prax na obdobnej pozícii vo výrobnej soločnosti)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie veľkou výhodou, anglický jazyk podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

výrobná spoločnosť, kvalita

- stredoškolské vzdelanie , elektrotechnické vzdelanie veľkou výhodou
- aktívna znalosť AJ / slovom aj písmom/, anglický jazyk podmienkou
- znalosť práce s PC a MS Office
- skúsenosti z výrobnej spoločnosti min 3 roky na obdobnej pozícii
- komunikatívnosť, samostatnosť a flexibilita
- tímová spolupráca
- proaktívny prístup

Spoločnosť Semecs patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch,
Sme poskytovateľ vysokokvalitných služieb : od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavná 1797/62
952 01 Vráble