Pridať inzerát

Kontrolór kvality vo výrobe čalúneného nábytku

SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Želiezovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,35 EUR/hod.možnosť zvýšenia mzdy po úspešnom ukončení skúšobnej doby, čomu zodpovedá hodinová mzda vo výške 5,87 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kvalifikovaná kontrola kvality čalúnených výrobkov s racionálnym, materiálnym hospodárením a dodržaním expedičnej disciplíny
- preberanie zhotovených výrobkov pred balením a expedíciou
- porovnávanie hotových výrobkov s pracovným listom
- vizuálna kontrola/ použitý materiál, farebný odtieň, symetria, poškodenie, spracovanie/
- funkčná kontrola mechanických a elektrických častí nábytku
- vedenie záznamov o chybách na štatistické spracovanie kvality
- predpríprava na balenie, skenovanie pracovných listov a tlač expedičných štítkov
- odstraňovanie vzniknutých nedostatkov a prekážok
- dodržiavanie predpisov bezpečnosti pri práci a poriadku na oddelení
- dodržiavanie expedičnej disciplíny
- zodpovedanie sa vedúcemu kvality a výrobným majstrom
- 2 zmenná prevádzka
- kompletné zaškolenie

- autobusová doprava
- dochádzková prémia
- príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy, ale vzhľadom k špecifickej pozícii a požadovaným znalostiam, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

- cit pre detail
- fyzická zdatnosť
- profesionálne vystupovanie
- ochota pracovať v Sobotu (podľa potrieb spoločnosti)

Jedna z popredných firiem zameraná na výrobu čalúneného nábytku Himolla Group so sídlom pri Mníchove, zamestnáva 3500 pracovníkov v celej Európe, hľadá do svojej dcérskej spoločnosti SELYZ- NÁBYTOK s.r.o. nového kolegu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov