Pridať inzerát

Špecialista kvality

Sejong Slovakia, s.r.o.

  • Miesto práce: Žilinská cesta 469/82, 013 11 Lietavská Lúčka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 970 - 1 110 EUR/mesiac13.,14. plat, mesačné bonusy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola nezhodných výrobkov, zisťovanie príčin nezhôd, porady s výrobným oddelením ohľadom nápravných opatrení
- Denná evidencia nezhodných výrobkov a ich spracovanie
- Mesačné spracovanie prehľadu vyradeného materiálu a výrobkov
- Spolupráca pri spracovaní ISIR dokumentácie
- Riadenie auditov kvality – spracovanie a evidencia problémov
- Riešenie problémov so zákazníkom
- Riadenie a kontrola Inšpektorov kvality
- Spravovanie meracích prístrojov, laboratória a miestnosti na reklamácie
- Príprava týždenných a mesačných indexov
- Denná komunikácia v anglickom jazyku vrátane všetkých dokumentov

- flexibilný pracovný čas
- aktívne používanie anglického jazyka
- stravné lístky dotované zamestnávateľom
- dochádzkový bonus
- bonus na dopravu
- 13., 14. mzda
- teambuilding oddelenia i celej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie životopisu v SLOVENSKOM aj ANGLICKOM jazyku.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Riadenie kvality, technické alebo strojárske zameranie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť IATF 16949
- zodpovednosť, flexibilita, schopnosť pracovať pod stresom
- aktívny prístup k práci a riešeniu problémov
- schopnosť rýchlo sa učiť
- skúsenosť na podobnej pozícii výhodou (pri SŠ vzdelaní prax min. 2 roky)

SEJONG Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť Sejong Industrial Co., Ltd. s víziou stať sa jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov. Už v roku 2011 sme získali najvyššie možné ocenenie od zákazníka - Quality 5 STAR. Toto ocenenie sme dokázali nielen udržať, ale aj zvýšiť na 5 STAR +, a to pri zvyšujúcich sa požiadavkách od zákazníka.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov