Cost Control & Planning Assistant - náborový príspevok 350 €

Sejong Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinská cesta 469/82, Lietavská Lúčka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 110 - 1 330 EUR/mesiac(pri plnom úväzku, podľa skúseností), 13., 14. plat, mesačné bonusy
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov pre tvorbu cien hotových výrobkov
- sledovanie aplikácie zmien, ktoré majú vplyv na zmenu ceny
- komunikácia so zákazníkom o navrhovanej zmene cien (riešenie prípadnej retroaktivity)
- zodpovednosť za zmenu cien vstupných materiálov pri lokálnych dodávateľoch
- interné reportovanie zmeny cien hotových výrobkov, vstupných materiálov a ich evidencia v SAP systéme

- flexibilný pracovný čas
- aktívne používanie anglického jazyka
- náborový príspevok 350 Eur, 1. časť vyplatená po 3 mesiacoch, 2. časť po jednom roku
- mesačné bonusy 60 Eur
- zimný, letný bonus (13., 14. mzda)
- ročné zvyšovanie mzdy
- vernostné
- dovolenka nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky dotované zamestnávateľom
- príspevky pri životných udalostiach a jubileách
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera (DDS)
- zamestnanecká zľava na automobily značky Kia a Hyundai

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie životopisu v SLOVENSKOM aj ANGLICKOM jazyku.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť čítať technickú výkresovú dokumentáciu výhodou
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- organizačné schopnosti, technické myslenie
- flexibilita, dôslednosť, aktívne riešenie problémov
- pri SŠ vzdelaní potrebná prax (min. 2 roky)

SEJONG Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť Sejong Industrial Co., Ltd. s víziou stať sa jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov. Už v roku 2011 sme získali najvyššie možné ocenenie od zákazníka - Quality 5 STAR. Toto ocenenie sme dokázali nielen udržať, ale aj zvýšiť na 5 STAR +, a to pri zvyšujúcich sa požiadavkách od zákazníka.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov