Pridať inzerát

Správca budovy

Sejong Slovakia, s.r.o.

  • Miesto práce: Žilinská cesta 469/82, 013 11 Lietavská Lúčka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 943 EUR/mesiacplus mesačné (do 80 €) a polročné bonusy (viď zamestnanecké benefity)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy nahlásených porúch v budove a exteriéri spoločnosti
- údržba budovy
- starostlivosť o exteriér spoločnosti – kosenie trávnika a zastrihávanie kríkov počas letnej sezóny, zimná údržba
- elektrické inštalácie – zásuvky, LAN prípojky, kabeláž
- drobné stavebné práce a úpravy, maľovanie a pod.
- pravidelný reporting nadriadeným
- jednozmenná prevádzka

- stabilná práca
- mesačný dochádzkový bonus, bonus na dopravu a výkonnostný bonus
- zimný, letný bonus (13., 14. mzda)
- ročné zvyšovanie mzdy
- vernostné
- stravné lístky dotované zamestnávateľom
- príspevky pri životných udalostiach a jubileách
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- zamestnanecká zľava na automobily značky Kia a Hyundai

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Osvedčenie pre prácu s elektrickými zariadeniami do 1000V – elektrotechnik §21 (Osvedčenie samostatne vykonávať prácu s elektrickými zariadeniami do 1000V – elektrotechnik §22 výhodou)
- manuálna zručnosť, samostatnosť a zodpovednosť
- základy MS Office – Word, Excel, Outlook

SEJONG Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť Sejong Industrial Co., Ltd. s víziou stať sa jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov. Už v roku 2011 sme získali najvyššie možné ocenenie od zákazníka - Quality 5 STAR. Toto ocenenie sme dokázali nielen udržať, ale aj zvýšiť na 5 STAR +, a to pri zvyšujúcich sa požiadavkách od zákazníka.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov