Pridať inzerát

HR & Office asistentka

SEITEQ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bučany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda môže byt vyššia v závislosti od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: 1.1.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívne práce
fakturácia
príprava podkladov pre účtovníctvo
základná komunikácia s úradmi
zmluvy a ich evidencia
komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
personalistika - zmluvy, spracovanie dochádzky, evidencia dokumentov
príprava podkladov pre mzdovú účtovníčku
práca s pokladňou
vybavovanie pošty
vybavovanie rôznych záležitostí podľa inštrukcií nadriadeného
nákupy do kancelárie podľa potreby
organizovanie firemných akcií
podpora manažmentu spoločnosti

firemné akcie
stravne lístky plne hradené spoločnosťou
prijemný kolektív
školenia a tréningy
flexibilná pracovná doba
po zaškolení možnosť práce z domu

Motivačný list spolu zo životopisom posielajte ako prílohu ku žiadosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť, riešime ju ako náhradu za kolegyňu ktorá odchádza na dôchodok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ideálne ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

skúsenosti s administratívnou prácou nutné
výborné komunikačné schopnosti
kultivovaný písomný (aj telefonický) prejav, príjemné vystupovanie
organizačné schopnosti, pracovitosť
aktívny prístup k práci
aktívny vodič výhodou
schopnosť dohovoriť sa v anglickom jazyku, schopnosť písomnej komunikácie v anglickom jazyku
samostatnosť, dochvíľnosť, flexibilita, zodpovednosť
skúsenosti s vedením personálnej agendy alebo fakturáciou vítané

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov