Pridať inzerát

Projektový manažér

SEITEQ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa zaujímaš o nové technológie, automatizáciu, nemáš rád stereotypnú prácu, naopak neustála dynamika, zmeny a inovácie, sú to pravé pre teba, práca projektového manažéra v našej spoločnosti Ťa osloví.

Vítaní sú procesní inžinieri, technológovia, ktorí boli súčasťou projektového tímu.

• Zodpovedá za tvorbu stratégie a koordináciu projektu v súlade s požiadavkami zákazníka a v súlade s dodržiavaním interných štandardov spoločnosti

• Vypracováva plán realizácie projektu, kontroluje plnenie stanovených termínov, realizáciu prác, úloh na projekte s dôrazom na dodržiavanie kvalitatívnych požiadaviek zákazníka

• Spolupracuje a koordinuje prácu projektového tímu a prerozdeľuje úlohy v rámci projektov

• Zodpovedá za včasnú eskaláciu vzniknutých problémov, identifikovanie kritických miest, rizík

• Analyzuje a spracováva požiadavky zákazníka, predkladá návrhy riešení, zodpovedá za komunikáciu voči zákazníkovi

• Vyhodnocuje efektivitu vynaložených nákladov, prezentuje priebežné a konečné výsledky pridelených projektov

Základná zložka mzdy (brutto) od 1200 eur (finálna ponuka platu bude dohodnutá v závislosti od relevantných skúseností)

Práca s modernými technológiami v oblasti automatizácie

Prototypová (zákazková) výroba

Odborný a profesijný rast

Práca v mladom kolektíve a rodinnom prostredí

Balík zamestnaneckých benefitov (napr. stravný lístok hradený v plnej sume zamestnávateľom, bonusy pri prac.jubileách, pri narodení dieťaťa)

Firemné akcie – pre rodiny zamestnancov (letné denné tábory, family day, mikulášsky večierok, grilovačky a pod.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Slovenská spoločnosť zameraná na automatizáciu a inovácie pre rôzne odvetvia priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Aruba Business Center, Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
www.seiteq.com