Pridať inzerát

Account Manager - Brand & Lifestyle Team

Seesame, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 48, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 700 EUR/mesiacpodľa seniority, TPP alebo ekvivalent na faktúru
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú ťa lifestyle témy a rád by si sa rozvíjal/la v oblasti brand PR?
Rád komunikuješ s ľuďmi, učíš sa nové veci a nebojíš sa výziev?
Si organizačný typ, ktorý sa nezľakne žiadnej praktickej úlohy?
Si dôsledný/ná a pozorný/á detailista/tka?
Sleduješ sociálne siete a poznáš dobre Instagram?
Potom hľadáme možno práve teba do nášho Brand & Lifestyle tímu na pozíciu Account Manager.

Náš tím pracuje s klientmi najmä v oblastiach:
Lifestyle
FMCG

Čo bude tvojou dennou agendou na danej pozícii:

· Account management vybraných klientov v kooperácii s ostatnými členmi tímu
· Riadenie a koordinácia kampaní a mesačných PR aktivít podľa potrieb klienta
· Pravidelná komunikácia s klientom
· Influencer marketing: príprava návrhov, riadenie influencerských kampaní
· Podieľanie sa na príprave komunikačných návrhov pre klienta
· Príprava obsahov podľa potrieb klienta: natívnych obsahov a tlačových správ (orientovaných na lifestyle, prípadne CSR projekty a trvalú udržateľnosť)
· Koordinácia a zastrešovanie vybraných eventov pre klienta (influencerských, mediálnych)
· Komunikácia s novinármi

- Mladý a dynamický kolektív
- Spolupráca na zaujímavých projektoch
- Finančný fond na podporu osobného rozvoja, vzdelávania a relaxácie podľa vlastného výberu
- Interný systém vzdelávania vrátane možnosti jazykového vzdelávania priamo vo firme
- Systém 13. a 14. platov a bonusov
- Nové kreatívne priestory a chillout zóna s hojdačkami a pravidelnou piatkovou happy hour

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 1 rok

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívny a iniciatívny prístup, schopnosť doťahovať veci do konca
- Samostatné myslenie a organizačné schopnosti
- Zodpovednosť a asertivita
- Organizačné schopnosti a dôslednosť
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť je výhodou

V Seesame nájdete skúsený tím špecialistov na komunikáciu.
Vieme, čo formuje správanie ľudí, a robíme veci, ktoré prinášajú
výsledky vo vzťahoch aj podnikaní.

Seesame poskytuje komunikačné poradenstvo a služby pre významné firmy a značky na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách. Viac na www.seesame.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov