Pridať inzerát

Obchodník pre Startup: Autodoprava

SeekApp, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 3 000 EUR/mesiacUvedená mzda je predpokladaná a je na províznej báze. Mzda nemá horné ohraničenie.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

UCHÁDZAČOV ŽIADAME ABY SA HLÁSILI VÝLUČNE PROSTREDNÍCTVOM REAKCIE PRIAMO NA TENTO INZERÁT CEZ PORTÁL PROFESIA.SK. VÝBEROVÝ PROCES NEUMOŽŇUJE ZARADENIE UCHÁDZAČOV INÝM SPÔSOBOM A PREDOVŠETKÝM NIE TELEFONICKÝM - UCHÁDZAČI BUDÚ VŽDY ODKÁZANÍ NA VÝBEROVÝ PROCES CEZ PROFESIA.SK :-)

Hľadáme obchodníka, ktorý sa pre náš produkt dokáže zapáliť rovnako ako my. Aplikácia SeekApp vznikla ako prirodzená potreba a diera na trhu v segmente malých a veľkých spoločností. V tejto chvíli sa už nevie dočkať na nových odosielateľov a dopravcov, ktorým by pomohla ušetriť čas, náklady a zjednodušila každodenné podnikanie a život v oblasti nákladnej autodopravy.

- Oslovenie potenciálnych klientov (užívateľov) aplikácie SeekApp
- Predstavenie produktu, jeho výhod a spôsobu fungovania, ktoré je veľmi intiutívne a jednoduché aj bez potreby odborných znalostí
- Prevedenie zákazníka procesom registrácie (v prípade potreby)

Úspešný kandidát bude mať príležitosť byť s nami v začiatkoch uvedenia produktu na trh čo mu prináša veľké výhody:
1. Predáva produkt, ktorý má potenciál zaujať široké spektrum klientov, ktorí nemajú rovnocennú alternatívu a spoznaním produktu sa im otvoria nové možnosti v podnikaní pri využívaní nákladnej autodopravy.
2. Potenciál kariérneho a osobného rastu obchodníka, ktorý má zároveň možnosť prakticky neobmedzeného príjmu s cielením na B2B zákazníkov či už na Slovensku alebo v iných krajinách.

- Prácu je možné vykonávať home office (záleží na Vašej šikovnosti a komunikačných schopnostiach)
- Možnosť pracovať aj externe popri inom zamestnaní

Obchodníkovi bude k dispozícii neustála podpora a tiež marketingové oddelenie, ktoré sa denne stará o potreby firmy a obchodníka tak, aby mal k dispozícii všetko čo potrebuje k úspešnej a profesionálnej prezentácii produktu.
Práca si nevyžaduje starostlivosť o zákazníkov. Po ich registrácii a vysvetlení princípu fungovania aplikácie zákazník pracuje samostatne a nevyťažuje tak obchodníka opakovanými požiadavkami a otázkami.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vlastná databáza kontaktov a samostatnosť v ich vyhľadávaní
- Príjemné vystupovanie a profesionálna komunikácia
- Rýchly nástup ASAP

SeekApp je unikátna Mobilná a webová aplikácia, ktorá vznikla z potreby zrýchliť logistiku a otvoriť trh medzi malými a strednými spoločnosťami, či už sa jedná o odosielateľa alebo dopravcu. Rieši základné problémy, ako je dostupnosť zákazok, rýchle jednanie medzi dvoma stranami, transparentnosť medzi účastníkmi, ako aj dostupnosť informácií v reálnom čase, ako napríklad aktuálna poloha vodiča. Aplikácia je plne transparentná voči užívateľom – je spoplatnená na báze mesačného poplatku a má implementovaný kreditný systém. Nemáme žiadne skryté poplatky. Všetky platby spĺňajú normu SCA.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jána Milca 3775/52
010 01 Žilina