Pridať inzerát

Referent odbytu

SEC spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacbližšie informácie na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie objednávok, nahrávanie zmlúv, opravy zmlúv- zmena tovaru, množstva, storná, upresňovanie piktogramov so zákazníkmi, zapisovanie a oznamovanie zmien výrobe a nákupu, filtrovanie cien v cenníkoch výrobkov v starších zmluvách.
Vystavovanie predfaktúr, dodacích listov, faktúr, dobropisov, dbať na správnosť ich vyhotovenia v zmysle Zákona o DPH.
Vnútropodnikové objednávky.
Reklamácie, prerábky, pozáručné opravy podľa platných smerníc.
Styk s klientom – potvrdenie objednávok, sledovanie pohľadávok po lehote splatnosti, ich vymáhanie, informácie o termíne dodania, poradenstvo o svietidlách.
Stanovenie termínov plnenia objednávok.
Objednávanie dopravy. Export tovaru.
Účasť na obchodných rokovaniach a výstavách.
Analýza obchodnej činnosti: tvorba a aktualizácia zoznamu všetkých zákazníkov. Analýza zákazníkov, sortimentu produktov a trhových segmentov, postoj spotrebiteľov k jednotlivým produktom.
Kontrola vyfakturovaných dodacích listov.
Inventúra zásob hotových výrobkov, vypracovanie inventúrnych súpisov.
Štatistika – recyklačný fond, spokojnosť zákazníkov, hodnotenie prepravných firiem.
Kontrola faktúr dopravných spoločností.

Pracovná zmena 7:00 - 15:30.
Obedy priamo vo firme, 1 € / obed.
Koncoročné odmeny, Mikulášske odmeny, jubilea ...
MHD č. 15 a č.26 priamo do areálu firmy....

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo osloviť len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2022 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - výhodou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Technické vzdelanie - výhodou, nutná znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni slovom písmom, nemecký jazyk - výhodou.

Výroba a predaj svietidiel: núdzové svietidlá, interiérové svietidlá, svietidlá pre interiér hromadných dopravných prostriedkov.
Export 95% do krajín EU. www.sec.sk
video:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov