Pridať inzerát

Externý kuchár na catering

SEBA,Senator Banquets, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovenský metrologický ústav, Karloveská, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 10 EUR/hod.Výplata mzdy denne po vykonaní práce.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava na catering - studená a teplá kuchyňa.

1. Hodinová mzda netto ( v čistom ) 8 EUR / hodina + odvody.
2. Výplata mzdy denne po vykonaní práce.
3. Zamestnanecká strava, pitný režim počas pracovnej doby -bezplatne
4. Odvoz v rámci BA po 22,00 hod. - bezplatne ( taxi )

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

1. Odborná prax pri príprave jedál - teplá alebo studená kuchyňa.

Ponuka:
- už viac ako 20 rokov na trhu so silnou stabilitou spoločnosti
- recepcie,coctail a gril party, catering
- gastronomické služby s kompletným servisom
- doplnkové služby a zabezpečenie priestorov
- závodné stravovanie
- požičovňa inventáru

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SEBA,Senator banquets
Saratovská 2/A, P.O. BOX 132
844 52 Bratislava