Pridať inzerát

Koordinátor CQM pre zákaznícke centrum

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Novozámocká 67, Nitra-Horné Krškany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: 01.03.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prvotné zastupovanie firmy u zákazníkov v témach kvality
- účasť na denných poradách organizovaných zákazníkom
- denné hlásenia o produkcii zákazníka, o stave káblových zväzkov
- odsúhlasenie a sledovanie zavádzania technických zmien do výroby zákazníka
- poradenstvo pri montážnych problémoch zákazníka v oblasti kábeláže
- organizovanie a riešenie nutných opráv v oblasti kábeláže u zákazníka
- sledovanie výroby pred-sériových vozidiel na linkách zákazníka
- komunikácia s LDL, ktorý zabezpečuje logistickú činnosť
- analýza a spracovanie externých a interných reklamácií pre závody SEBN
- spolupráca pri 5 WHY analýzach, PQAT aktivitách a FMEA
- aktualizácia údajov v databázach a portáloch zákazníkov
- spolupráca pri plánovaní výrobných a kontrolných procesov pre závody SEBN
- spolupráca pri školení pracovníkov pre nové, prípadne zmenené produkty a procesy
- zisťovanie príčin odchýlok od kvality (nekvalitnej výroby) a zavádzanie protiopatrení
- podpora rozvoja zlepšenia procesov a produktov pre výrobné závody SEBN a ostatné zákaznícke centrá

- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- možnosti ďalšieho vzdelávania, výučba jazykov v rámci pracovnej doby
- zaujímavé platové ohodnotenie + benefity

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy, prosím zasielajte e-mailom.
Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

spolupráca so zákazníkom v oblasti kvality
2

- dlhoročné skúsenosti ( min. 2 roky) odbornej praxe v oblasti kvality a v automobilovom priemysle
- výborné komunikačné schopnosti a skúsenosti pri spolupráci so zákazníkom
- znalosti v oblasti manažérstva kvality
- profesionálne vystupovanie pri prezentácii firmy
- maďarský jazyk vítaný

Sumitomo Electric Bordnetze je koncern vyrábajúci káblové zväzky do automobilov skupiny Volkswagen zamestnávajúci viac ako 33.000 pracovníkov po celom svete.
SEBN - SK poskytuje služby technického aj ekonomického smeru pre materskú spoločnosť vo Wolfsburgu ako aj sesterské závody.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 67
949 05 Nitra