Pridať inzerát

Business Developer

SCR design s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacSúčasťou odmeny sú provízie z realizovaných zákaziek.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KTO SME?
Sme slovenské design štúdio s pôsobením na globálnom trhu.

Poskytujeme jedinečné, funkčné a vizuálne úžasné webové riešenia.
Naše projekty začínajú návrhom logickej štruktúry webu, mobilnej aplikácie alebo softvérového riešenia od wireframov, userflow až po úžasný, intuitívny a funkčný návrh finálneho designu. Náš UX/UI je založený na stovkách úspešne nasadených projektov. Frontend vylaďujeme do posledného detailu, vrátane mikroanimácií, ktoré podporujú zážitok a vedú návštevníkov k dosiahnutiu klientskych cieľov.

Milujeme našich klientov a už viac ako 13 rokov im odovzdávame zo seba to najlepšie.

KOHO HĽADÁME?

Do nášho tímu SCR DESIGN hľadáme šikovného a zapáleného BUSINESS DEVELOPERA so schopnosťou vidieť za horizont :), ktorý bude mať nastarosti rozbiehanie nových spoluprác so zameraním na slovenský a český trh.
Tvoj úspech definuje kreatívne a obchodné zmýšľanie, schopnosť vnímania business potrieb klienta a silná vnútorná motivácia premeniť začínajúci deal na reálny projekt.

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

- akvizícia nových klientov
- nastavovanie stratégie predaja a akvizície nových klientov
- tvorba návrhov a prezentácii na základe business cieľov klienta
- manažovanie riešenia požiadaviek klientov
- monitoring konkurencie a sledovanie trendov vývoja na trhu v segmente webových a digitálnych produktov
- účasť na aktivitách zameraných na podporu predaja

- práca v kolektíve ľudí, ktorých práca nesmierne baví
- profesionálny tím ľudí, ktorý odovzdávajú v projektoch vždy to najlepšie zo seba
- medzinárodné a reprezentatívne portfólio klientov a projektov
- Fixný plat a štedro nastavený systém provízii
- Flexibilný pracovný čas a možnosť práce homeoffice

Dúfame, že sme ťa oslovili. Ak áno a myslíš si, že spĺňaš všetky požiadavky, pošli svoje CV v EN/SK vo formáte PDF na adresu [email protected]

Veľmi si vážime záujem všetkých kandidátov,
ale vzhľadom na časovú náročnosť procesu si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Ak nebudeš kontaktovaný/á do dvoch týždňov od dátumu ukončenia výberového konania, ber na vedomie, že pozícia je obsadená vhodným kandidátom.
Team SCR design.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Unique business driven UX/UI and web design solutions.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov